Kontakt

Slik kommer du i kontakt med oss:

Besøksadresse:
Bygning 34, Hove leirsenter
4818 Færvik
For kart og veibeskrivelse, trykk her.

Postadresse:
Arendal og Omegn Hundeklubb
Hoveveien 100
4818 Færvik

Leder av klubben:
Anette Nesheim Hamre
Mob: 906 23870
Mail: hamre@arcon-norway.no

Leder av agilitykomitéen:
Berte Mørland
Mob: 916 96894
Mail: berte@lundbergs-anleggsgartneri.no

Leder av brukskomitéen:
Gidske Houge
Mob: 928 94894
Mail: gidske.houge@gmail.com

Leder av lydighet- og rallylydighetskomitéen:
Randi Tjemsland
Mob: 938 39 425
Mail: randi_t@live.no

Leder av hyttekomitéen:
Siv Omholt
Mob: 470 41044
Mail: sivtobby@hotmail.com

Klubbens Facebookgrupper:
Klubben: Arendal og Omegn Hundeklubb
Agility: AOH-Agility
Bruks: AOH-Bruks
Lydighet: AOH-Lydighet
Rallylydighet: AOH-Rallylydighet

Generelle e-postadresser:
Klubben: post@aoh.no
Agility: agility@aoh.no
Lydighet: lydighet@aoh.no
Rallylydighet: rally@aoh.no