Klubbmesterskap

Klubbmesterskapet er klubbens medlemskonkurranse, hvor vi kårer hvem som er best innenfor sin hundesport og klasse.
Vi følger de offisielle rallylydighetsreglene, og prøver å hyre inn en offisiell dommer.
Konkurransen er uoffisiell, klubbmesterne får blomster på stevnedagen og pokaler for 1-3. plass i hver klasse deles ut på påfølgende årsmøte.

Klubbmesterskap i 2022

Dette skjer torsdag 16. og 23. juni, på klubbens baner i Hove Leir.

Resultater - 2021

Klubbmesterskapet 2021 ble avholdt 2. og 9. september på klubbens baner, og telte også som Rally-cup runde 3. Dommere var Randi Tjemsland, Børre Iversen, Ann-Helen Fossdal og Vidar Hoel

Klasse 1
Plass Navn Hund Premie Poeng
1 Merete Kittelsen Themla 1 200
2 Katrine Frøyna Enzo 1 197
3 Katrine Frøyna Timmi 1 192
4 Åse K. Jørgensen Venn 1 188
5 Maria Kristin Hansen Lilli 1 188
6 Minna Josefsson Keiko 1 187
7 Berte Mørland Indi 1 186
8 Carina Bergsand Chevvy 1 182
9 Ingrid Eppeland Haslemo Minni 0 108
10 Minna Josefsson Aimi 0 1
Disk Tina Helen Tvedt Frøken Raptus Disk Disk
Disk Bente Ailin Grip Fiji Disk Disk
Disk Evy Nersten Vollane Iyana Disk Disk
Disk Gry Moen Wilma Disk Disk
Disk Julie Bøhn Ari Disk Disk
Disk Bente Ailin Grip Ferrari Disk Disk
Disk Knut J Bjuland Diva Disk Disk
         
Klasse 2
Plass Navn Hund Premie Poeng
1 Nora-Juline Inntjore Levinsen Lumi 1 197
2 Jorun Arnesen Pippi 1 180
3 Emilie Johansen Fia 2 179
4 Gidske Houge Fabbri 3 164
5 Anette Krisiansen Johansson Cookie 3 151
Disk Kim Dakota Disk Disk
Brutt Charlotte Staffie Hagen Kidachi Edith Brutt Brutt
Brutt Anette Krisiansen Johansson Kizz Brutt Brutt
         
Klasse 3
Plass Navn Hund Premie Poeng
1 Marit Holdhus Mehammer Lykke 1 195
2 Gidske Houge Drage 1 193
3 Sølvi Eyde Olsen Lizzie 2 189
4 Charlotte Staffie Hagen Kidachi Simen 2 188
5 Vigdis Støylen Quipt Renka 2 184
6 Bente Kittelsen Pedersen Savannah 3 176
Disk Edle Iren Johnsen Herman Disk Disk
Brutt Gidske Houge Auris Brutt Brutt
         
Klasse Elite
Plass Navn Hund Premie Poeng
1 Ann Helen Fossdal Liz 1 197
Disk Sølvi Eyde Olsen Lady Disk Disk
Disk Børre Iversen Alva Disk Disk
Resultater - 2020

Klubbmesterskapet 2020 ble avholdt 10. og 15. september på klubbens gressbane, og telte også som Rally-cup runde 3. Dommere var Siv Omholt, Randi Tjemsland og Vidar Hoel.

Klasse 1
Plass Navn Hund Premie Poeng
1 Randi Milo 1 200
2 Elin Leo 1 197
3 Ann Helen Pulz 1 197
3 Vibeke Lava 1 197
5 Nora-Juline Lumi 1 195
6 Anne Isi 1 194
7 Jorun Pippi 1 193
8 Anne Karin Kindra 1 193
9 Katrine Enzo 1 192
10 Gry Cicero 1 190
11 Andreas Lily 1 189
12 Jan Erik Zelda 1 188
13 Aina Rex 1 185
14 Minna Keiko 1 183
15 Åse Venn 2 162
16 Alfred Chevvy 2 162
Disk Pixie Linn Disk Disk
Disk Berte Indi Disk Disk
Disk Minna Aimi Disk Disk
Disk Laila Simba Disk Disk
Brutt Signy Lucky Brutt Brutt
Brutt Bente AG Ferrari Brutt Brutt
 
Klasse 2
Plass Navn Hund Premie Poeng
1 Vigdis Renka 1 194
2 Vibeke Gossip 1 189
3 Grete Molly 2 174
4 Marit Haba 2 170
5 Anette KJ Cookie 3 158
Disk Edle Herman Disk Disk
Disk Charlotte Agnes Disk Disk
Disk Charlotte Simen Disk Disk
Disk Sølvi Lizzy Disk Disk
Brutt Anette KJ Kizz Brutt Brutt
Brutt Tanja Embla Brutt Brutt
Brutt Jan Erik Tex Brutt Brutt
 
Klasse 3
Plass Navn Hund Premie Poeng
1 Sølvi Lady 2 188
2 Jannicke Fia 2 186
3 Gidske Auris 2 184
4 Anette KJ Aida 3 178
5 Tania Crixus 3 173
6 Marit Lykke 3 171
Disk Bente Savannah Disk Disk
Disk Anne Maxine Disk Disk
 
Klasse Elite
Plass Navn Hund Premie Poeng
1 Ann Helen Liz 1 200
2 Børre Alva 1 198
Disk Linda Sky Disk Disk
Disk Linda Star Disk Disk
Resultater - 2019

Klubbmesterskapet 2019 ble avholdt 18. mai på klubbens gressbane. Dommer var Kari Anne Overskeid.

Klasse 1
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Anette K. Johansson Kizz 194 1
2 Anette K. Johansson Cookie 192 1
3 Annette Booth Mielo 192 1
4 Tanja Røv Embla 183 1
5 Jan Erik Einarsen Zelda 182 1
6 Minna Josefsson Keiko 182 1
  Jan Erik Einarsen Tex Disk Disk
  Grete Aftret Molly Disk Disk
  Ann-Karin Sivertsen Tink Disk Disk
  Jan Erik Einarsen Rex Disk Disk
  Minna Josefsson Aki Brutt Brutt
 
Klasse 2
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Erlend Solberg Joy 195 1
2 Anette K. Johansson Aida 188 1
3 Tanja Røv Trixie 185 1
  Edle Iren Johnsen Herman Disk Disk
  Kim Jensen Pedersen Jasmin Disk Disk
  Sarah Stykket Linus Disk Disk
  Tania Bråtlund Ego Crixus Disk Disk
  Bente Ailin Grip Jaz Brutt Brutt
 
Klasse 3
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Linda Solli Star 194 1
2 Bente Kittelsen Pedersen Savannah 193 1
3 Annette Booth Ziva 176 3
4 Ellen Leikvangen Lino 175 3
 
Klasse Elite
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Ann Helen Fossdal Liz Jada 195 1
2 Siv Omholt Candoo 181 2
3 Linda Solli Sky 177 3
  Ellen Leikvangen Easti Disk Disk
  Siv Omholt Baily Disk Disk
  Vidar Hoel Emil Disk Disk
  Astrid Jahnsen Solan Brutt Brutt
Resultater - 2018

Klubbmesterskapet 2018 ble avholdt 17. juni på klubbens grusbane. Dommer var Trude Aas.

Klasse 1
Plass Navn Hund Poeng Premie
1 Katrine Enzo 194 1
2 Bente Jaz 189 1
3 Randi Milo 187 1
4 Sarah Linus 149 0
5 Annette Mielo 31 0
6 Minna Kaiko 10 0
7 Minna Aki −5 0
  Monna-Lisa Felix Disk Disk
  Annette Carisma Disk Disk
  Edle Herman Disk Disk
  Linda Jo Disk Disk
  Anne Dorte Jippi Disk Disk
  Tania Crixus Disk Disk
 
Klasse 2
Plass Navn Hund Poeng Premie
1 Hilvi Luke 174 1
  Jeanette Fenja Disk Disk
  Annette Baltazar Disk Disk
  Lene Blackie Disk Disk
 
Klasse 3
Plass Navn Hund Poeng Premie
1 Ellen Easti 169 3
2 Elllen Lino 152 3
  Linda Star Disk Disk
  Bente Savannah Disk Disk
  Linda Sky Disk Disk
 
Klasse Elite
Plass Navn Hund Poeng Premie
1 Evy Prima 200 1
2 Vidar Emil 182 2
  Astrid Solan Disk Disk
Resultater - 2017

Klubbmesterskapet 2017 ble avholdt 10. juni. Dommer var Kari Anne Overskeid.

Resultat – Klasse Rekrutt
Plass Fører Hund Poeng Premie
Minna Josefson Aki Disk
Tania Bråtlund Boss Disk
 
Resultat – Klasse 1
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Ernst Kroken Fenja 191 1
2 Hilvi Johansen Ella 147
3 Annette Booth Carisma 144
Anette Kristiansen Johansson Cookie Disk
Linda Laane Elvria Disk
Minna Josefson Keiko Disk
Tania Bråtlund Ego Crixus Disk
Annette Booth Baltazar Disk
 
Resultat – Klasse 2
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Anette Kristiansen Johansson Aida 193 1
2 Børre Iversen Aria 185 1
Linda Solli Star Disk
Tanja Røv Trixie Disk
Carina Bergsand Alfred Disk
 
Resultat – Klasse 3
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Elin Berntzen Nova 195 1
2 Evy Debbie Belinda Johnsen Prima 190 1
Annette Booth Ziva Disk
Linda Solli Sky Disk
Astrid Jahnsen Solan Disk
Astrid Trollnes Skoog Frisco Disk
 
Resultat – Klasse Elite
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Ann Helen Fossdal Liz Jada 198 1
Vidar Hoel Emil Disk

 

Resultater - 2016

Klubbmesterskapet 2016 ble avholdt 21. juni. Dommer var Kari Anne Overskeid.

Rekrutt
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Lene Holthe Blackie 179 1
  Marianne Birkeland Bamse   0
  Nelly Marcussen Exit   0
         
Klasse 1
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Siv Omholt Candoo 198 1
2 Christian Flørenes Munti 187 1
3 Ellen Leikvangen Lino 180 1
4 Stine Holm Johansen Duro 176 1
5 Vigdis Andersen Ayla 155 3
6 Bente Kittelsen Pedersen Savannah 153 3
  Annette Holst Booth Baltazar 0 0
  Victoria Ugland Ines 0 0
         
Klasse 2
Plass Fører Hund Poeng Premie
1 Linda Solli Smashey 186 1
2 Ellen Leikvangen Easti 179 2
3 Linda Solli Sky 157 0
  Tanja Røv Trixie 0 0
  Bente Kittelsen Pedersen Skay 0 0
         
Klasse 3
Plass Fører Hund Poeng Premie
  Randi Tjemsland Laika 0 0
  Astrid Jahnsen Solan 0 0
  Annette H Booth Ziva 0 0
  Astrid Skoog Frisco 0 0
  Tessan Brodd Happy 0 0
         
Klasse Elite
Plass Fører Hund Poeng Premie
  Siv Omholt Baily 0 0

Fakturaadresse

Arendal og omegn hundeklubb
v/Ellen Leikvangen
Løvjomåsheia 280
4820 Froland

Grasrotandelen

Støtt oss med din grasrotandel!
SMS "Grasrotandelen 994958100" til 60000

Copyright © 2022 Arendal og omegn hundeklubb